Savaş Keskin Dog Club

Köpek sahibi olan herkesin en büyük korkularından biri köpeğini bir yere bırakmak zorunda kalmaktır. Acaba bırakılan zaman zarfında köpeğime iyi bakılır mı? sevilir mi? mutsuz olur mu? yemek yer mi?  gibi bir sürü soru  köpek sahibinin kafasında birikir. Çıkılan tatil veya iş gezisi zehir olur ve akıllar sürekli geride birakılan köpeklerde kalır. İşte bu noktada, köpeklerinizin ikinci evleri olarak sizlerin yanınızdayız.

Maksimum 15 köpek kapasiteli pansiyon bölümümüz hem kennellardan hem de odalardan oluşmaktadır. Ev ortamına alışık olan köpekleriniz pansiyon bölümlerimizde odalarda, bahçede yaşayan köpekleriniz açık alana bakan kennel bölümlerimizde konaklamaktadırlar.

Özgürce oynayacakları doğa ortamı, sosyal aktiviteler ve enerjilerini atacakları oyuncaklar kendilerine sağlanmaktadır.

Pansiyonumuz düzenli olarak temizlenip, dezenfekte edilmektedir. Ayrıca ekibimiz gün içinde sürekli gezip kontrolleri yaparak köpeklerinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ev Pansiyonu

Kısa Süreli Pansiyon

Uzun Süreli Pansiyon

Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz. Yoğunluk dönemleri farklılık göstermekle beraber, bir terslik yaşanmaması için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ulaşım ve Servis

Kulübümüz Beykoz Çavuşbaşı yoluna çok yakındır. Köpeğinizi kendiniz getirebilirsiniz yada talep ettiğiniz takdirde, servis ücreti karşılığında köpeklerinizi evinizden kulübümüze veya kulübümüzden evinize güvenli bir şekilde teslim edebiliriz

Pansiyonda Konaklayacak Köpeklerinizde Yapılmış Olması Gereken Aşılar

1 Yaşına kadar olan köpeklerde Corona, Bronchine ve Karma aşılarının 2 Dozunun ve Kuduz aşısının yapılmış olması gerekmektedir.

1 Yaşın üzerinde olan köpeklerinde Corona, Bronchine, Karma ve Kuduz aşılarının senelik tekrarlarının düzenli olarak yapılıyor olması gerekmektedir.

Ayrıca sahipleri için de kritik önemli olan iç ve dış parazit aşılarının da düzenli yapılıyor olması gerekmektedir.

Herhangi bir bulaşıcı Deri Hastalığı (Mantar, Uyuz vb) bulunan köpeklerinizin pansiyon ihtiyacı durumunda bulunduğu durumun, kullanılan ilaçların özel olarak belirtilmesi, köpeğinizin hastalığı yayabilme riskini engellemiş olacaktır. Çiftliğimizde zamanı gelmiş olan aşı ve parazit ilaçlarınızı da talep ettiğiniz takdirde yapabilmekteyiz.

Yemek ve Beslenme

Köpekleriniz ev şartlarında olduğu gibi sizin belirttiğiniz saat ve öğünlerde beslenir. Köpeğiniz sizin getirdiğiniz yada ücreti karşılığında bünyemizde bulunan ona uygun kuru mama ile beslenir. Fakat belirtmek isteriz ki mama değişimi sonrası oluşabilen problemlerden dolayı köpeğinizin her zaman yediği maması ile beraber gelmesi adaptasyonu ve sağlığı açısından son derece önem teşkil etmektedir. 

Köpekleriniz sizden alınırken, detaylı bir form doldurularak alınmaktadır. Ayrıca köpeğinizin düzenli kullandığı ilaç ,vitamin veya besin takviyeleri var ise bunları da bize belirterek ilaçları ile birlikte teslim ettiğinizde, kulübümüzde de kullanımının devamını sağlayabiliriz.

Tuvalet, Gezdirme ve Oyun

Köpeklerin her birinin tuvalet ihtiyaçları farklıdır ve bu konuda köpeğinizin belirtmiş olduğunuz düzende devam edilmesi sağlanmaktadır. Gazeteye veya pede ihtiyacını gideren köpeklerinizin taleplerini ayrıca bildirmeniz dahilinde de aynı uygulama kulübümüzde de devam ettirilecektir. Talep edildiği takdirde uyumlu ve sosyal misafir köpeklerimizin gün içerisinde etrafı kapalı alanlarımızda sosyalleştirmek amacı ile oyun oynamalarını sağlayabilmekteyiz.